Włosy doczepiane

Hubert Szewczyk 2019-05-26 0 komentarzy
Wpis

Pielęgnacja włosów jest bardzo ważna. Dzięki odpowiedniemu traktowaniu kosmyków, można liczyć na piękną, zdrową i zadbaną fryzurę. Obecnie na rynku dostępnych jest szereg preparatów, których zadaniem jest odżywianie, nawilżanie, wzmacnianie, czy też odbudowa struktury włosa. Do wyboru są specjalistyczne szampony, odżywki, maski, wcierki, spraye lub olejki. Każdy z nich, mniej lub bardziej skutecznie, poprawia kondycję fryzury. 

Gdy głównym problemem okazuje się gęstość włosów i ich ilość, zabiegi pielęgnacyjne mogą okazać się nieskuteczne. W takiej sytuacji można spróbować innego rozwiązania, takiego jak włosy doczepiane. W momencie, gdy zabieg taki wykonywany jest w profesjonalnym gabinecie przez zawodowego fryzjera, znającego się na przedłużaniu i doczepianiu, można liczyć na bardzo zadowalający efekt.

Z usług tego rodzaju można skorzystać w racoon.pl. Jest to salon zajmujący się zarówno sprzedażą włosów, jak i samym doczepianiem. Marka cieszy się ogromnym prestiżem, zaufaniem i zadowoleniem ze strony salonów fryzjerskich i dumnych klientek, które zdecydowały się na doczepy.

Do dyspozycji zamawiających jest kilka rodzajów włosów:

  • naturalne włosy słowiańskie Racoon,
  • naturalne włosy Racoon EURO,
  • naturalne włosy Racoon STANDARD,
  • włosy syntetyczne MONOFIBRE.

Ich ceny są różne. Najdroższe są włosy naturalne, gdyż ich pozyskiwanie wiąże się z koniecznością odnalezienia osób chętnych do ich oddania. Proponowane są także różne metody doczepiania. Dobierane są do konkretnych klientów i ich włosów.

Wpis okazał się przydatny? Zostaw komentarz!