Szklane ścianki na wymiar Poznań

Anastazja Laskowska 2019-06-07 0 komentarzy
Szklane ścianki na wymiar Poznań

Miejsca użyteczności publicznej

Tego typu rozwiązania aranżacyjne, jak ścianki szklane działowe,  stosuje się przede wszystkim w biurach i gabinetach medycznych. Ich zadanie polega na oddzieleniu jednej przestrzeni od drugiej i optyczne poszerzenie  mniejszego pomieszczenia. Takie aranżacyjne triki sprawiają, że nawet mały i niepraktyczny metraż może nabrać całkiem innego charakteru.  Wstawienie jednej lub kilku ścianek ze szkła pozwala wydzielić kolejne miejsca użytkowe. Co więcej, na szklanej tafli można zawiesić płachtę mniej lub bardziej przeźroczystego materiału, dzięki czemu zachowana zostanie jeszcze większa intymność.  

Szklane domy

Sen o szklanych domach w końcu się ziścił. Oprócz tego, że powstają budynki mieszkalne wykonane w większej całości ze szkła, to także ten materiał wykorzystuje się do aranżacji przestrzeni wewnętrznej.  Niestety, wiele osób boryka się z problemem  małego domu. Naprawdę trudno jest znaleźć na 30. metrach kwadratowych trochę miejsca dla siebie. Nawet w przypadku  mieszkania w pojedynkę dobrze by było znaleźć kąt na wydzielenie strefy intymnej. Tak samo warto oddzielić salon od aneksu kuchennego chociaż małą ścianką działową, a wtedy przestrzeń  będzie swobodnie "oddychać".

Różne możliwości

Poszukując odpowiedzi na swoje pytania o szklaną aranżację przestrzeni, należy zrobić dobry research rynku. Jest wiele różnych firm oferujących wysokiej jakości produkty, za pomocą których można zrealizować szereg aranżacyjnych projektów. Jedną z nich jest Vital Tech, która oferuje szklane ścianki na wymiar w Poznaniu. Idealnie dobrane rozwiązania aranżacyjne, w razie potrzeby montaż i fachowe doradztwo - to wszystko można uzyskać, jeśli zaufa się właśnie tej marce.

 

Wpis okazał się przydatny? Zostaw komentarz!