Konserwacja klimatyzacji w Poznaniu

Emilia Pawlak 2019-03-22 0 komentarzy
Konserwacja klimatyzacji w Poznaniu

Jeśli szukają Państwo firmy, która pomoże Wam zadbać o czystość układów wentylacyjnych i systemów klimatyzacyjnych, to zajrzyjcie na koga.pl, skąd możecie pobrać namiary na cenioną na rynku firmę, która od ponad 30 lat działa na rynku, a konserwacja klimatyzacji w Poznaniu to jej specjalność. Rodzaj budynku i jego klasa nie mają znaczenia, może być to zarówno budynek biurowy czy przemysłowy, ale to nie wszystko, firma realizuje też swoje usługi w budynkach mieszalnych, jak i na tak zwanych obszarach specjalnego przeznaczenia. Wszystkie klasy budynków wraz z okresami, co jaki czas powinien być wykonany przegląd instalacji klimatyzacyjnej w danym budynku, są dostępne na polecanej stronie internetowej, wystarczy kliknąć odpowiedni link. Najczęściej jest to okres raz na 1-2 lata. Warto zaznaczyć, że wyszczególnia się aż siedem klas budynków, w jakich dokonuje się przeglądów instalacji.

Czyszczeniu i konserwacji podlegają, m.in.:

  • filtry i nawilżacze powietrza
  • wentylatory
  • przewody i kratki wylotowe
  • izolacja
  • dyfuzory

i wiele innych elementów, które nie zawsze są widoczne, aby do nich dotrzeć, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, w tym także urządzenia do inspekcji wizyjnej przewodów wentylacyjnych i klimatyzacji, a także podnośniki z operatorem.

Czyszczenie przewodów wentylacyjnych ma na celu nie tylko poprawę jakości powietrza, jakim oddycha się w danym pomieszczeniu i zmniejszenie zagrożenia epidemiologicznego, ale także a może przede wszystkim,  zmniejsza ryzyko wystąpienia w budynku pożaru czy też eksplozji.

Wpis okazał się przydatny? Zostaw komentarz!