Impreza w Bieszczadach? Czyli gdzie?

Anastazja Lewandowska 2019-04-28 0 komentarzy
Impreza w Bieszczadach? Czyli gdzie?

Wakacje, zima, jesień, dłuższy lub krótszy wiosenny weekend – zawsze jest dobry czas, aby odwiedzić Bieszczady. To bardzo dobry pomysł dla wszystkich, którzy chcą urządzić imprezę na łonie natury w bieszczadzkich górach, spędzić czas z bliższą i dalszą rodziną lub zorganizować imprezę firmową. Czas spędzony w takim miejscu to czysta przyjemność. Organizacja imprez w Bieszczadach to bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu.

Biuro podróży Dzikie-Bieszczady zajmuje się nie tylko organizacją imprez firmowych, ale także wycieczek krajoznawczych po Bieszczadach. Firma działa przez cały rok. Można więc korzystać z ich usług zarówno podczas mroźnej zimy, jak i ciepłego i słonecznego lata. W ofercie firmy oprócz organizacji imprez i wycieczek krajoznawczych znajdują się także ciekawe zajęcia integracyjne, do których zaliczyć można: gry terenowe, żaglówki, noc przetrwania, quady, zajęcia survivalowe oraz wiele innych.

Imprezy firmowe organizowane przez przedsiębiorstwo mogą odbywać się w sześciu różnych scenariuszach. Klienci mają do wyboru: fabrykę adrenaliny, olimpiadę na wesoło, wodnych agentów, gry terenowe – poszukiwanie zaginionej wsi, pokonaj cztery żywioły oraz poczuj to na sobie. Każdy ze scenariuszy jest inny, każdy z uczestników imprezy może znaleźć zajęcia, które najbardziej przypadają mu do gustu. Dlaczego warto zorganizować imprezę z biurem podróży? Posiada swój własny sprzęt, zatrudnia wykwalifikowanych instruktorów, wszystkie zajęcia odbywają się w bardzo ciekawych miejscach. 

Wpis okazał się przydatny? Zostaw komentarz!